Firma

Firma „Dziedzic” jest obecna na rynku od 1981 roku,  jako zakład zajmujący się produkcją elementów metalowych. Gruntowna analiza rynku i oczekiwań klientów skłoniła firmę do rozszerzenia produkcji o krzesła biurowe. Od początku istnienia firma przywiązuje dużą rolę do procesu przekształceń i inwestycji, które doprowadziły do zajęcia pozycji w czołówce producentów w tym segmencie rynku.


Nasza firma specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy krzeseł, mebli metalowych oraz mebli tapicerowanych. Atuty naszych produktów to  nowoczesne wzornictwo oraz wysokie walory ergonomiczne. Fabryka dysponuje zakładem obróbki metalu. Kolejno następujące po sobie procesy produkcji i montażu gotowego produktu, opierają się na optymalnych rozwiązaniach technicznych z wykorzystaniem nowoczesnego parku maszynowego. Dzięki temu wyrób niemalże w 100% wykonany jest z elementów własnej produkcji.  Firma nie unika ciekawych i nietypowych realizacji zgodnych z indywidualnymi życzeniami klientów.


Od dawna staramy się, aby wytwarzane przez nas produkty, były na jak najwyższym poziomie i mogły konkurować z najbardziej nowoczesnymi produktami na świecie. Produkty oferowane przez naszą firmę znajdują swoich odbiorców nie tylko w kraju ale również za granicą.


Z uwagi na wysoką jakość wyroby firmy Dziedzic posiadają niemiecki atest TÜV oraz certyfikaty zgodnośći COBRABiD -BBC Biura Badań i Certyfikacji.


Spełniając wymagania stawiane przez klientów, kładziemy nacisk na inwestycje technologiczne oraz doskonalenie usług logistycznych. Firma stara się maksymalnie skracać czas dostaw, a poprzez zarządzanie wspomagane systemem informatycznym, pozwala  na kontrolę procesu produkcyjnego, poprzez co mamy stałą kontrolę nad produktami i łatwy dostęp do informacji co pozwala wyjść na przeciw  potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.metalprodukt.net lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ