ERGONOMIA

TWOJA WYGODA NASZYM WYZWANIEM
W pracy spędzamy sporą część naszego życia. I chociaż zawody różnią się od siebie, często wykonujemy je w pozycji siedzącej. Dlatego wygodny fotel lub krzesło to podstawa efektywnej i satysfakcjonującej pracy. Dbając o Twoje potrzeby oferujemy ergonomiczne fotele i krzesła DZIEDZIC. Stworzyliśmy meble o specjalnie wyprofilowanych kształtach i wielu możliwościach. Wiemy, jak zadbać o Twoje zdrowie i wiemy, jak usprawnić Twoją pracę.

 

ZDROWIE TO PODSTAWA
Bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i kręgosłupa to często konsekwencje nieodpowiedniego wyboru fotela bądź krzesła. Wielogodzinny okres pracy w tak niekorzystnych warunkach powodować może komplikacje zdrowotne. Dlatego uwzględniając Twoje potrzeby psychofizyczne wyprofilowaliśmy odpowiednio fotele i krzesła. Umożliwią Ci one przyjemną pracę. Modele idealnie dostosowane do Twojej budowy wpłyną pozytywnie na samopoczucie. Dzięki nim poczujesz przypływ sił witalnych. Odkryjesz pokłady energii i wyzwolisz pasje. Ergonomiczne fotele i krzesła DZIEDZIC to podstawa Twojego dobrego nastroju.

 

NOWY WYMIAR KOMFORTU
Specjalnie wyprofilowane zagłówki, oparcia, podłokietniki i siedziska produktów DZIEDZIC współgrają ze sobą tak, by maksymalnie odciążyć i pozwolić na swobodę ruchu. Zastosowaliśmy rozwiązania, które sprawnie wprowadzą dynamikę do Twojego życia. Otworzyliśmy przed Tobą nowe obszary działań pozwalające na płynne przemieszczanie się. Wygodne oparcia i podłokietniki umożliwią przyjemną pracę na klawiaturze, a odpowiednia głębokość i szerokość siedziska
pomoże w zachowaniu prawidłowej postawy. Oto efekty naszych starań o Twoją satysfakcję. Masz solidne oparcie w produktach DZIEDZIC.

 

NOWY WYMIAR PRACY
Przez zastosowanie zasad ergonomii w naszych fotelach i krzesłach możesz jednocześnie pracować i wypoczywać. Przed Tobą otworzą się nowe możliwości. Dzięki odczuwalnej wygodzie skoncentrujesz się na tym, co ważne. Komfort pracy pozwoli Ci na osiąganie lepszych wyników i poprawienie jakości. Dzięki niemu poczujesz motywację, przypływ energii i satysfakcję. W tak stworzonych warunkach praca stanie się miejscem przyjaznym, do którego chce się wracać. Wygodne fotele i krzesła DZIEDZIC to propozycja zwiększenia wydajności pracy.

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.metalprodukt.net lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ